Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.08.2011 23:56:13 

CHS MAGIC WORLD - CHOV MORČAT PLEMENE US TEDDY

NOVINKY/NEWS

ZPRÁVY Z ROKU 2011.......

24.08.2011 

Vzhledem k tomu, že vůbec nestíhám, tak až teď proběhla větší aktualizace a to SAMIČEK A SAMEČKŮ. A mám už nachystány fotografie i na aktualizaci odchovů, ale to do konce tohoto týdne. :) Prodej se snažím aktualizovat průběžně,ale také to není ideál. Proto, pokud máte nějaký dotaz ohledně morčátek, raději volejte... maily mi taky trochu trvají - vím to !! :))) A všem se za to moc omlouvám !! 

Doufám, že se také někdy dokodrcám na nějakou tu výstavu ..... :D Aby jsem zase všechny mohla osobně pozdravit. 

 

12.03.2011

Narozen vrh Y3 :)) Na miminko po Quarce ,alias paní Škvarkové, jsem si počkala opravdu dlouho - ale nakonec to dopadlo dobře! Holčička je na světě, je kouzelná .... škoda, že ten poměr barev není ideální. Jinak má nádhernou hlavičku a je to malá čiperka.

19.02.2011

Tak po delší době konečně aktualizace!! Narodil se nám koncem ledna první vrh po dlouhé odmlce - VRH W3 a hned na týden za to se narodil vrh X3. Jsem moc ráda, holky porodily bez potíží a miminka jsou všechna v pořádku. Velmi doufám, že miminka budou perfektní v srsti a že budou i ony předávat skvělé geny budoucím generacím. Nějaké to mimčo určitě zůstane doma, jedna holčička jde na dráhu mazlíčka a už se na ni budoucí majitelé těší :)) Zatím se všechna mimča jeví jako velmi perspektivní pro další chov.

Jinak mám i smutné zprávy a to, že 2 samičky mne opustily nadobro - a to Nexee a Vesper - je to velká ztráta!!

Už se těšíme všichni na jaro, na zelenou travičku a hoodně !!!

ZPRÁVY Z ROKU 2010 .............

  

20.11.2010:

Jsem velmi ráda, že jsem mohla importovat nová morčátka přímo z Dánska! Velké díky patří Báře Lochmanové z CHS Egeria , bez které by byl dovoz morčátek velmi problematický. Bára byla velmi ochotná a pomohla mi tento import uskutečnit. Také velký dík Anne Iversen ! Dánské chovatelce ze stanice 4-ever. Vyšla mi velmi vstříc a nabídla mi i některá její chovná morčata a snažila se najít pro mne vhodnou alternativu mých přání světlých barev - což se jí podařilo.
Many Thanks Anne !! 

Od tohoto importu si slibuji ozdravení kvality srsti u teddíčků a doufám, že se mi to povede v potomcích, po těchto nadmíru v srsti kvalitních zvířatech. Srst dospělého samce GoldenGata a samičky Lynggårds je neskutečná! Ta hustota a tvrdost - opravdu mne uchvátila. U malého Robelixe je to ještě ve hvězdách, ale doufám, že si nese v genech také tuto kvalitu :))

Bára jela pro morčátka za Anne až do Kodaně, kde si nakonec vybrala samečka i pro svůj chov a zpět se vracela i s dalšími morčátky pro chovatelky, které když se o importu dozvěděly, také využily šance, která se jim naskytla. Další morčátka z Dánska putovala tedy do chovatelských stanic Egeria, Brusinka a dlouháni do Affiniti Avenue.
Báro, ještě jednou DÍK ! Smekám :))


11.11.2010:

Tak holkám se moc do role maminek nechce  - stávkují :)) Takže na miminka si asi počkáme delší dobu. Ale jak se říká, kdo si počká.... ten se dočká. Takže jsem ve fázi čekání ;)

Jinak Chinquinquira alias Číka se přestěhovala dělat mazlíčka do bezva rodinky, kde ji muckají od rána do večera a vůbec jim nevadí, že babulce lehla srst. Takže její dráha mazlíčka bude skvělá. Moc se z ní nová rodina těší.

Od Alči se k nám nastěhovala ještě Vesper a Goodbye, na které jsem si ještě počkala až budou připraveni na změnu bydliště :)

Ali, díky moc za všechna morčidla - jsem moc ráda! A doufám, že budeš chodit na návštěvy!03.10.2010:

Aktualizace sekcí "samičky", "samečci" a "plánujeme" 

TOPlist